1 2 3 4 5

Kibice KSZO i Korony

Ranking klubów w województwie świętokrzyskim, konflikt między KSZO i Koroną. Dyskusja miedzy kibicami zwaśnionych klubów.

Nie ma co porównywać KSZO z Koroną, bo Korona to ekipa typowo ultrasowska. KSZO ma zdecydowanie lepsza bandę chociaż ostatnio nie wyróżniają sie czymś niezwykłym i słabiej jeżdżą". A to ciekawe co piszesz, KSZO ma lepszą bandę od Korony? bu ha ha ha! Słyszałeś takie hasło "świętokrzyscy rozbójnicy mistrzowie kierownicy"? jeśli nie to zapytaj hoolsów z Ostrowca co było jak wracali z Zakopanego (mecz z Poroninem), co było jak jechali na mecz Lecha ze Śląskiem,2 ucieczki z Kielc gdy tak się spieszyli że wylądowali w rowie i kilka naszych wyjazdów do Ostrowca po ich wyjazdach gdzie uciekali w popłochu. I to jest lepsza banda?

Jeśli mówisz o wydarzeniach z przed półtora roku to szkoda ze mecz był o 18:30 a wy w Kielcach byliście po 14 w dodatku z kilkoma autami tajniaków, koleżka od nas mijał sie z wami na światłach pytając czy wyjdzie któryś 1na1 to nie było odważnego.

Powiedzieliśmy wam ze do póki nie będziecie podejmowali walki kiedy sie na was ustawiamy to nie ma mowy o jakichś leśnych tańcach bo albo macie ekipę, która jeździ i sie chce bić albo zbieraninę z miasta która reaguje na hasło "bijeta sie z Kielcami"

Odnośnie waszej wizyty w Kielcach i dachowania w rowie, na przyszłość wybierzcie burdel w Radomiu jak u was nie ma, poza tym każda okazja jest dobra do konfrontacji zwłaszcza ze od was i od nas trafiły sie osoby decyzyjne, od was po 110 kg od nas po 80 wiec czego sie tak baliście ze ryzykując życiem znów uciekliście?

Ranking ekip:

1.Korona

2.KSZO

3.Wisła SND.

4,5 itd. ciężko stwierdzić i myślę, że każdy obiektywny obserwator przyzna mi rację, że ciężko wybrać - jest Naprzód Jędrzejów, Pogoń Staszów, Granat S-ko, Hetman Włoszczowa, reszta trochę odpuściła (Nida Pińczów, Star S-ce, Wierna Małogoszcz, która póki co nie działa nic). Tym bardziej, że ciężko stwierdzić bo w Granacie czy Starze jest potencjał gdyby tak zebrali sie wszyscy z FC Widzewa to wyglądałoby to lepiej chyba.

Ciężko określić oprócz 2 pierwszych miejsc, na 3 dałem Wisłę patrząc na progres jaki zrobili - liczby, akcje poza stadionowe, wspieranie zgodowiczów - ale ktoś sie może nie zgodzić z tym jeśli chce.

Na pierwszym miejscu na pewno Korona działają od lat, mieli lepsze i gorsze chwile jak każdy. Ultras na wysokim poziomie, Chuliganeria myślę że niedługo będzie miała swoje 5 minut.

Drugie KSZO, wygrana z Korona na ubitej na pewno im dodała skrzydeł i to wykorzystali kiedy Korona była w niszowej formie, jednak Korona to 1 półka wyżej.

Reszta miejsc to trochę podejście do tematu.

Jest np. Granat który potrafi pojechać w ponad 130 osób żeby za chwile mieć 0, Jest Star który ma dobrą ekipę ale nic o nich nie słychać.

Jako FC Widzew są silni, chociaż Naprzód & Korona trochę im podcięła skrzydła.

Wydaje mi się ze ranking dalej powinien być:

3. Naprzód Jędrzejów - Bo trzymają formę i istnieją od lat, niezależnie od porażek

4. Wisła Sandomierz - nie tak długo jak NJ ale na pewno lepiej jakościowo są na szlaku

5. Granat Skarżysko - Kamienna

6. Pogoń Staszów - Podobnie jak Granat dobre wyjazdy, wizualnie dobra banda ale dużo zer i do tego 0 walk

7.Hetman/Wierna/Star/Nida/Neptun - Są a jakby ich nie było.... jeden rok istnieją dwa ich nie ma.Disclaimer - Informacje publikowane na tej stronie przez użytkowników serwisu są ich prywatnymi ocenami. Właściciel strony moderuje tylko te które są niezgodne z prawem lub naruszają dobra innych użytkowników.
Nie zgadzamy się na kopiowanie naszych artykułów i materiałów tu publikowanych.