1 2 3 4 5

Relacje z meczów

MILENIUM - PIONIER 3 : 2

13 maja o godzinie 11.00 mecz piłkarski o mistrzostwo A klasy pomiędzy Milenium Wojkowice a Pionierem Ujejsce.

Mecz z Przemszą przegraliśmy niestety w środę, po meczu z Sarnowem. Nic nam po tym, że przeważamy jak nie zdobywamy bramek w 100% sytuacjach a tak było w Sarnowie i wczoraj w Wojkowicach.

Zeszło z chłopaków powietrze, chociaż jeszcze matematyczne szanse na lepsze miejsce były przed meczem z Siewierzem ale zabrakło wiary we własne możliwości. Kto był to widział, że Siewierz nas znokautował w dwie minuty i nasz rozbity psychicznie zespół ze środy po prostu nie był w stanie się podnieść. Druga połowa z Siewierzem już była lepsza z okazjami do zdobycia goli ale znów zabrakło zimnej krwi. Wczoraj wydawało się wszystko w porządku, bo humory dopisywały przed meczem a usprawiedliwianie się brakiem tego czy tamtego zawodnika nie jest w moim stylu. Wczoraj po prostu zabrakło pola manewru.

Do tego doszły proste błędy w odbiorze piłki i znów przeciwnik zdobył dwie szybkie bramki, a kiedy wydawało się, że szybko zdobyta bramka kontaktowa pozwoli nam wyrównać znów popełniamy stratę na własnej połowie boiska i podcina nam skrzydła. Po zdobyciu bramki na 2-3 jeszcze wierzyliśmy w minimum remis ale znów odezwała się nasza bolączka nieskuteczność. Niestety nie wiemy skąd się to bierze, ponieważ na treningach skupiamy się nad formą strzelecką. Po meczu była męska rozmowa w szatni i dzisiaj na treningu również będzie analiza tego co się dzieje z naszą grą, ponieważ musimy wrócić do naszej dobrej gry z początku rundy a przede wszystkim skupić się nad skutecznością w defensywie, ponieważ to jest klucz do sukcesu i to pokazało sześć meczów z rzędu, kiedy nie traciliśmy bramki. Pozostaje wierzyć, że chłopaki zmobilizują się na sobotni mecz i zagrają tak jak potrafią a jestem przekonany, że potrafią dużo.

Przyszedł kryzys, ponieważ wiara w awans była bardzo duża i w efekcie tych porażek mamy to co widzimy. Oczywiście nie składamy broni i chcemy walczyć do końca o to miejsce, które teraz zajmujemy i będę również testował nowe rozwiązania w ustawieniu zespołu, bo jest teraz na to czas i możliwości. Nie jest to oczywiście szczyt naszych marzeń ale będziemy robić wszystko aby zakończyć ten sezon w jak najlepszych humorach.

Disclaimer - Informacje publikowane na tej stronie przez użytkowników serwisu są ich prywatnymi ocenami. Właściciel strony moderuje tylko te które są niezgodne z prawem lub naruszają dobra innych użytkowników.
Nie zgadzamy się na kopiowanie naszych artykułów i materiałów tu publikowanych.